שליחים וולט

שליחים וולט – מהפכה בתחום תלושי שכר לשליחים!

חברת וולט הגיעה לישראל בסוף 2018, למרות שהיא פועלת זמן קצר יחסית בארץ, שליחיה ממלאים את הכבישים והיא מתפרסת בקצב מסחרר לעוד ועוד יישובים.

אז מה כ"כ מיוחד ושונה בחברה ולמה כל כך הרבה אנשים מצטרפים למערך השליחים של וולט?
לפני עידן וולט יכולנו להזמין משלוחים אך ורק ממסעדות שהציעו שירות משלוחים, כל מסעדה תחזקה מערך שליחים משלה, ומצאנו את עצמינו ממתינים זמן רב לכל משלוח.

שליחים וולט

וולט הגיעה וטרפה את כל הקלפים!
ע"י שימוש באפליקצייה מאוד פשוטה לתפעול היא פתחה בפנינו את האפשרות להזמין משלוח מכל מסעדה שעובדת עימה (היום וולט כוללת שירותים נוספים כמו הזמנת תרופות ומוצרים שונים). תהליך ההזמנה פשוט, קליל והכי חשוב – מהיר מאוד! וולט קיצרה את זמני ההמתנה באופן משמעותי והאפליקצייה שלה מאפשרת לנו לראות היכן המשלוח בכל רגע נתון.

וולט גייסה אל שורותיה מאות שליחים!
כל אחד יכול להיות עצמאי שכיר בוולט! כל מה שנדרש הוא דו גלגלי – קורקינט, אופניים רגילים או חשמליים, אופנוע, קטנוע וזמן פנוי. עוברים תהליך הרשמה ולאחר שמקבלים אישור מצטרפים לצוות השליחים.

יש אפליקצייה שמקשרת בין השליחים למסעדות, השליח הוא זה שקובע מתי וכמה הוא עובד. השכר השעתי גבוה מאוד ובנוסף אליו מתווסף טיפ עבור השליחויות. הגמישות בשעות וכן הרווחיות הגבוהה גורמת לאנשים רבים להצטרף ולהיות שליחים בוולט כעבודה נוספת למטרת השלמת הכנסה, יש שליחים רבים שעובדים כשליחים בוולט כעבודה עיקרית ויחידה.

בנוסף – וולט מעבירה את התשלום פעמיים בחודש! חו"ל זה פה 🙂

שליחי וולט נחשבים פרילאנסרים – הם אינם עובדי חברה. על מנת לקבל את התשלום הם מגישים חשבונית בסוף כל חודש. יש שליחים שנרשמים כעצמאיים מול רשויות המס, הדבר כרוך בהמון התעסקות, תשלומים ובירוקרטיה. רב השליחים יעדיפו לפנות לגורם חיצוני אשר ימיר להם את החשבונית לתלושי שכר על שמם, פתרון זה נחשב אטרקטיבי מאוד כיוון שהוא חוסך להם זמן יקר והמון כספים, העמלה הממוצעת בשוק לפני עידן וולט נעה סביב ה5% לחודש, החברות נועדו לתת מענה למגזר רחב של עצמאיים ותמכרו את השירות ע"פ מודל מיושן.

חברת איזי תלוש יצרה מהפכה בתחום  – היא פתחה חברה ייעודית למתן שירות זה לשליחים בלבד וקיצצה את עמלת השירות בחצי, בנוסף החברה מציעה שירות ביטוח שליחים וחיסכון ייעודים לשליחים.